Народному вокальному ансамблю "Визирчанка" виповнилось 15 років

Дата: 22.12.2023 10:00

Народний вокальний ансамбль "Визирчанка" Визирського будинку культури цілих 15 років дарує вірним прихильникам свою творчість, народний колорит, любов до рідного краю та своєрідну автентичність.

Репертуар колективу налічує безліч чудових пісень, яких з кожним концертом стає більше. Українська пісня для учасників колективу – як святкове намисто, як диво веселкове.

Визирська громада бажає кожному учаснику ансамблю та його керівнику Галині Чебан міцного здоров’я та довголіття. Нехай віра, надія та Божа любов завжди буде з Вами у цей бурхливий час.

"Нехай доброта та злагода зігрівають Ваші серця. Нехай вистачить сил для продовження Вашої справи і разом завжди будуть щирі однодумці й вірні друзі, а доля щедро дарує Вам щастя, здоров’я, світлу радість та родинні гаразди." - сільський голова Валерій Стоілакі.