Бюджет Визирської громади на 2024 рік прийнято

Дата: 22.12.2023 13:30

Фото без опису21 грудня 2023 року під керівництвом сільського голови  Валерія Стоілакі відбулося пленарне засідання чергової сесії Визирської сільської ради.

Фото без описуФото без опису

На засіданні сесії Визирської сільської ради депутатами було схвалено основний документ Визирської громади – бюджет на 2024 рік.

Доходи бюджету на 2024 рік плануються у сумі 238,6 млн. грн. (з урахуванням міжбюджетних трансфертів), в тому числі за:

• загальним фондом – 235,2 млн. грн.
  • спеціальним фондом – 3,4 млн. грн

Динаміка надходжень доходів загального фонду без урахування міжбюджетних трансфертів планується на рівні 193,9 млн. грн., що менше на 52,3 млн. грн., або на 21,2 % в порівнянні з поточним роком.

Основним фактором впливу на зменшення дохідної частини місцевого бюджету є суттєве зниженням надходжень по податку на доходи фізичних осіб.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення підтримки обороноздатності держави та розвитку оборонно-промислового комплексу України» №3428, який набрав чинності 19 листопада 2023 року починаючи з 1 жовтня 2023 року ПДФО з військовослужбовців зараховується до спеціального фонду Державного бюджету, що призвело до значного зменшення надходжень податку.

Видатки Визирської територіальної громади на 2024 рік плануються у сумі  – 238,6 млн. грн. З них видатки:

-загального фонду -223,7 млн. грн.

-та спеціального фонду – 14,9 млн. грн., в т.ч. бюджет розвитку – 11,5 млн. грн.

Бюджет є збалансованим за доходами та видатками. Він підготовлений за  пропозиціями головних розпорядників коштів бюджету.

Завантажити презентацію