В Першотравневому проведено просвітницьку зустріч з промоції вакцинації

Дата: 12.01.2024 10:51

Днями на базі Першотравневого ліцею пройшла просвітницька зустріч з промоції вакцинації в рамках Проєкту "Розбудова стійкої системи громадського здоров’я  за підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID)".

Близько 60 вчителів та вихователів закладів середньої та дошкільної освіти села Першотравневого, які заразом є мамами, татами, бабусями та дідусями отримали пакет достовірної інформації про всі 10 вакцинокерованих інфекцій, від яких ми можемо захистити наших дітей шляхом вакцинації, а також і себе - дорослих.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Організаторами зустрічі піднімалося питання додаткової вакцинації та щеплень, які рекомендовано мати освітянам. Разом згадали, хто має щеплення від дифтерії та правця, скільки хто має щеплень від СOVID-19 та навіщо ми кожного року вакцинуємось від грипу. Порівняли україгський календар щеплень та календар щеплень інших країн, а для того, щоб освітяни ліцею завжди пам’ятали, коли і які щеплення треба зробити, передали у подарунок розширені календарі щеплень від Коаліція за Вакцинацію.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Медики Першотравневої амбулаторії Визирського ЦПМСД відповіли на запитання учасників щодо наявності вакцин, актуального маршруту вакцинації, важливості захисту від ВПЛ тощо.

Фото без описуФото без опису

В майбутньому такі зустрічі заплановано проводити у всіх населених пунктах громади.