В Першотравневому проведено просвітницьку зустріч з промоції вакцинації

Дата: 12.01.2024 10:51

Днями на базі Першотравневого ліцею пройшла просвітницька зустріч з промоції вакцинації в рамках Проєкту "Розбудова стійкої системи громадського здоров’я  за підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID)".

Близько 60 вчителів та вихователів закладів середньої та дошкільної освіти села Першотравневого, які заразом є мамами, татами, бабусями та дідусями отримали пакет достовірної інформації про всі 10 вакцинокерованих інфекцій, від яких ми можемо захистити наших дітей шляхом вакцинації, а також і себе - дорослих.

Організаторами зустрічі піднімалося питання додаткової вакцинації та щеплень, які рекомендовано мати освітянам. Разом згадали, хто має щеплення від дифтерії та правця, скільки хто має щеплень від СOVID-19 та навіщо ми кожного року вакцинуємось від грипу. Порівняли україгський календар щеплень та календар щеплень інших країн, а для того, щоб освітяни ліцею завжди пам’ятали, коли і які щеплення треба зробити, передали у подарунок розширені календарі щеплень від Коаліція за Вакцинацію.

Медики Першотравневої амбулаторії Визирського ЦПМСД відповіли на запитання учасників щодо наявності вакцин, актуального маршруту вакцинації, важливості захисту від ВПЛ тощо.

В майбутньому такі зустрічі заплановано проводити у всіх населених пунктах громади.