На засіданні виконкому прозвітовано про роботу відділу соціального захисту населення за минулий рік

Дата: 25.01.2024 15:06

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Визирської сільської ради  під керівництвом сільського голови  Валерія Стоілакі членами виконкому заслухано звіт про роботу відділу соціального захисту населення за 2023 рік.

У військовий час збільшилась кількість громадян, які потребують соціального захисту. Основна робота відділу направлена на підтримку соціально-незахищених мешканців громади. Так, відповідно до Програми «Милосердя в дії» протягом 2023 року жителям громади надано матеріальну допомогу на загальну суму більше 6,5 млн гривень. З них найбільше – на лікування військовослужбовців та особам, які опинились у скрутному матеріальному становищі, що зареєстровані та проживають на території громади.

Серед розглянутих соціальних питань: надання матеріальної  допомоги при народженні дитини, до ювілейних дат, на лікування  військовослужбовців, на поховання, матеріальна допомога учасникам бойових дій в Афганістані та інші.

На засіданні виконкому заслухано звіт про стан роботи із запитами на публічну інформацію.

А також затверджено:

- перелік об’єктів та видів безоплатних та оплачуваних суспільно корисних робіт для відбування порушниками адміністративного стягнення;

- графіки роботи закладів культури Визирської сільради на 2024 рік;

- план роботи Комісії з питань захисту прав дитини на 2024 рік;

- утворення міждисциплінарної команди для органів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах на території громади.