Коаліція за Вакцинацію

Дата: 13.02.2024 15:51

ℹ У деяких регіонах України перевищено епідпоріг захворюваності на грип. Щотижня Центр громадського здоров’я фіксує летальні випадки серед пацієнтів, яким було встановлено діагноз грип. Вони помирають від ускладнень, часто — на фоні хронічних захворювань та віку.

💉 Медики наголошують: вакцинуватися проти грипу можна і треба протягом усього епідсезону. Особливо це важливо людям з груп ризику:

🔹 дітям до п’яти років,

🔹 людям похилого віку,

🔹 медикам,

🔹 людям з хронічними захворюваннями серцево-судинної системи та органів дихання,

🔹 вагітним.

🤰 Зазначається, що під час вагітності вакцинована жінка може передати дитині захисні антитіла, які допоможуть малечі протистояти грипу в перші місяці життя, поки вакцина ще не може бути введена їй за віком.

Вакцину проти грипу можна придбати в аптеці і щепитися у свого сімейного лікаря.