Вистояли – переможемо!

Дата: 24.02.2024 09:00

Фото без опису2 роки героїчного протистояння повномасштабному вторгненню. 2 роки незламності та стійкості Українського народу у відсічі російської агресії. 10 років російсько-української війни.

Роки, сповненні випробуваннями та втратами, розпачу та розлук. Роки боротьби за свою незалежність та національну ідентичність.

Низка страшних днів, кожен з яких ніс в собі смерть кращих з нас… Найбільш гідних з нас. Ось обличчя Героїв, яких втратила Визирська громада. Героїв, пам'ять про яких житиме в наших серцях вічно. Ніколи не забудемо... Ніколи не пробачимо...

Фото без описуФото без опису

Одна біда на всіх, яка об'єднала Українців в одну велику сім'ю. Мужність, самовіддача й завзяття військових, медиків, волонтерів і звичайних українців вкотре доводять нашу єдність.

Воюємо!

Працюємо!