З Міжнародним днем боротьби за права жінок та міжнародний мир

Дата: 08.03.2024 08:00

8 березня у всьому світі є Міжнародним днем боротьби за права жінок та міжнародний мир. Цей день — це ще одна нагода заявити про роль жінки у суспільстві та жіночу боротьбу за гендерну рівність.

Українські жінки – це сила!

Після початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, для всього світу вони стали справжнім символом непокірності у боротьбі за свою Батьківщину. Сьогодні жіноче обличчя є окрасою української армії. Не дивлячись на щоденну боротьбу з російськими загарбниками, українки зберігають свою чарівність та надихають на успіх чоловіків.

Дорогі жінки, велика вдячність вам за все, що ви робите. Весняного настрою по життю, позитивних емоцій, неймовірних вражень, любові. Нехай вас оточує тільки тепло та турбота! Нових перемог, відкриттів та здійснення бажань!

Зі святом!

З повагою, сільський голова Валерій Стоілакі