Визирська громада пам’ятає своїх Героїв
Сьогодні минає друга річниця після трагічної загибелі відданого сина України - МАКСИШКА ДЕНИСА КОСТЯНТИНОВИЧА.
Юрист за освітою, але відважний воїн за покликанням. Денис у 2014 році став добровольцем у складі українського корпусу «Правий Сектор» кулеметником, а з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну був командиром батареї 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.
Старший лейтенант Денис Максишко загинув 14 березня 2022 року під час контрнаступу Збройних Сил України під Миколаєвом. Після успішного виконання бойового завдання, разом з побратимами потрапив під обстріл ворожої артилерії та авіації.
За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Денису посмертно присвоєно звання «Герой України» з удостоєнням ордена «Золота Зірка».
В знак вшанування пам'яті Героя у місті Одеса перейменують вулицю Марії Демченко на вулицю Дениса Максишка.
Визирська громада в скорботі схиляє голови перед Захисником.
Безмежна шана його подвигу! Щирі співчуття родині…
Світла та вічна пам’ять Герою!
До річниці з дня загибелі Героя настоятелем Православного приходу ПЦУ с.Визирка було проведено заупокійну літургію за участі родини загиблого, побратимів, військовослужбовців 28 ОМБр, представників ГО «Veterans HUB Odesa», працівників виконавчого комітету Визирської сільської ради та небайдужих мешканців громади.