Разом до Перемоги!
Дата: 14.03.2024 15:56
Кількість переглядів: 184
Сьогодні найголовніше — це допомога військовим. Саме вони наближають нашу перемогу. Ми часто отримуємо запити від військових і надсилаємо їм потрібні речі. Робимо усе необхідне, щоб полегшити нашим захисникам службу.
Цього разу за фінансової підтримки небайдужого жителя села Першотравневе, наші військові-односельці отримали сучасний тепловізор.