Визирська громада пам’ятає своїх Героїв

Дата: 18.03.2024 10:21

Час неможливо зупинити, але він не зітре з нашої пам'яті імена Героїв сьогодення, які віддали життя у війні за Україну.

Сьогодні, 18 березня 2024 року, минає другий рік із дня, коли внаслідок нанесення ракетного удару по військовій казармі у Миколаєві, зупинилося серце нашого земляка - САЛУКА АНДРІЯ  ВІТАЛІЙОВИЧА.

Андрій був щирим, готовим прийняти будь-який виклик, активно займався спортом та мав великі плани на життя, яким так і не судилося здійснитися. Андрію назавжди 23… Це дуже велика втрата для близьких, для нашої громади та України.

У річницю загибелі нашого оборонця ми вшануємо пам'ять про нього вдячним словом і молитвою. Пам’ятаймо про його жертовність. Схилімо голови в пошані перед тими, хто віддав своє життя за нас.

Світла та вічна пам’ять...