Визирська громада пам'ятає своїх Героїв

Дата: 24.03.2024 09:00

Сьогодні, 24 березня, минає перша річниця від трагічної загибелі Семибратова Віталія Олексійовича, 18.06.1998 року народження.

Віталій виріс в дружній багатодітній сім'ї, був найменшим з 12ти дітей. Спокійний, дисциплінований, добросовісний, працелюбний. Через своє добре серце і готовність завжди прийти на допомогу, мав багато друзів та поважав старших.

Після закінчення строкової служби в Збройних Силах України, Віталій відважно став на захист Батьківщини від російського загарбника. Більше року героїчно давав відсіч і стримував збройну агресію рф. Віталій був гранатометником механізованого відділення 28ї ОМБ ім.Лицарів Зимового Походу.

24 березня 2023 року через артилерійський обстріл противником по позиціях поблизу населеного пункту Озарянівка Бахмутського району Донецької області Віталій загинув.

Молодий, з серцем, сповненим надій і кохання - таким він навіки залишиться в пам'яті рідних та друзів.

Визирська громада в скорботі схиляє голови перед Захисником.

Вічна пам‘ять і слава Герою!