На засіданні сесії Визирський сільський голова прозвітував про основні показники діяльності сільської ради за 2023 рік

Дата: 27.03.2024 16:14

Фото без описуФото без опису

На засіданні сесії Визирської сільської ради, яке відбулося 26 березня, були розглянуті ключові питання, що стосуються розвитку та функціонування Визирської громади. В роботі сесії прийняв участь депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе.

Насамперед депутати заслухали звіт Визирського сільського голови Валерія Стоілакі про основні показники діяльності сільської ради та регуляторну політику за 2023 рік, а також звіти про роботу  Служби у справах дітей, відділу містобудування та архітектури, про роботу та виконання фінансового плану КП "Визирське джерело".

Фото без описуФото без описуФото без опису

Депутатським корпусом затверджено проект Генерального плану та плану зонування території села Міщанка. Розглянуті земельні питання про затвердження технічної документації, про укладання договорів щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою та інші.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Питання щодо перейменування села Першотравневе депутатами відхилено та продовжено термін обговорення.

Затверджено Програму реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року в закладах загальної середньої освіти громади. Внесено зміни до Положення про преміювання обдарованої і талановитої молоді, до Програми розвитку освіти, до бюджету громади та плану її соціально-економічного розвитку.

Прийнято ряд рішень про передачу коштів субвенції з місцевого бюджету Визирської громади у вигляді трансферту державному бюджету для покращення матеріальної бази військових частин на загальну суму 15 120 000 гривень.