Визирська сільська рада пропонує мешканцям Визирської громади долучитися до повторного громадського обговорення щодо перейменування населеного пункту – села Першотравневе

Дата: 28.03.2024 09:27

Фото без описуГромадське обговорення відбувається на виконання вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії».

Громадське обговорення щодо запропонованих варіантів найменування населеного пункту – села Першотравневе проходить у період з 28 березня по 07 квітня 2024 року включно у наступних формах:

1. Шляхом заповнення паперового опитувальника, який буде розміщено в приміщенні Першотравневого старостинського округу та запропоновано мешканцям села Першотравневе під час подвірного обходу.

2. Шляхом заповнення гугл-форми за посиланням:

Запропоновані варіанти назв населеного пункту - села Першотравневе:

Європейське

Мирнослав

Причорноморське

Златопілля

Любомирів

Спиридонівка

Сонячне

Інше (Ваш варіант)__________________

Закликаємо мешканців Першотравневого самим обрати назву свого села та бути активними під час голосування. Якщо маєте якісь питання - звертайтеся до ваших депутатів. Віримо, що село обере найкращу для себе назву.