Активна молодь - сильна громада

Дата: 26.03.2024 16:29

Фото без описуФото без опису

Мотивована молодь, що бере активну участь у справах своєї громади, є важливим елементом функціонування демократії та її процвітання.

Сьогодні, 26 березня, в рамках реалізації проєкту «Активна молодь – сильна громада» Визирський сільський голова Валерій Стоілакі та голова ГО «Центр політичних студій» Віталій Світлик підписали меморандум про співпрацю.

Цей крок стане початком цілої низки заходів проєкту, що реалізовуватимуться впродовж року у Визирській громаді, а саме: різноманітні тренінги, презентації, форуми та інші інформаційні заходи. Команда експертів проєкту забезпечить фаховий супровід громад у заходах, надасть інформаційні та аналітичні матеріали, а також передасть обладнання для підтримки діяльності молодіжної ради.

Фото без описуФото без опису

В цілому метою меморандуму є співпраця між сторонами щодо створення комфортного середовища для самореалізації, активного залучення до суспільно-громадського життя молоді.