Визирська громада

Одеська область, Одеський район

Громадське обговорення містобудівної документації ДПТ у селі Визирка

Дата: 08.04.2024 08:00
Кількість переглядів: 48

Фото без описуПовідомлення

Визирська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у зв’язку з оприлюдненням документу державного планування – «Детальний план території обмеженої автошляхом М28, територією залізничного транспорту, територією промислових підприємств поз.29,38,44 відповідно до генерального плану с. Визирка Комінтернівського району Одеської області, затвердженого рішенням Визирської сільської ради Комінтернівського району Одеської області від 04.06.2015р. №822-VI» та   Звіту  про стратегічну екологічну оцінку.

Детальний план є містобудівною документацією місцевого рівня, яка визначає функціональне призначення, параметри забудови земельної ділянки з метою розміщення об’єкту будівництва, формування принципів планувальної організації забудови, уточнення містобудівної документації – генерального плану с. Визирка, визначення планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, формування пропозицій щодо можливого розташування інженерних споруд та обслуговуючих приміщень в межах однієї проектної території, яка відповідно до матеріалів генерального плану с. Визирка, знаходиться в зоні озеленених територій загального користування, із дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства. При розроблені детального плану враховуються положення генерального плану с. Визирка.

В проекті містобудівної документації детальним планом території передбачається:

  • влаштування протизсувних, протиерозійних заходів та робіт з берегоукріплення, рекультивація порушених територій;
  • розчистка водойми;
  • забезпечення території необхідними мережами та об’єктами інженерної інфраструктури інженерних споруд, із врахуванням структури населеного пункту, сформованої генеральним планом;
  • благоустрій території,
  • врахування принципових містобудівних та інженерно-транспортних рішень затвердженого і діючого генерального плану села Визирка.

Виконання проектних рішень детального плану території не передбачає транскордонного впливу, транскордонні консультації не проводитимуться.

Замовник – Визирська сільська рада Одеського району Одеської області.

Розробник детального плану території та стратегічної екологічної оцінки – ПП «АСТОР-ЮГ».

Підстава для розроблення: рішення Визирської сільської ради від 18.05.2023 року №1049/ХХХVІ-VІІI  «Про розроблення  детального плану території обмеженої автошляхом М28, територією залізничного транспорту, територією промислових підприємств поз.29,38,44 відповідно до генерального плану с. Визирка Комінтернівського району Одеської області, затвердженого рішенням Визирської сільської ради Комінтернівського району Одеської області від 04.06.2015р. №822-VI».

Рішення про затвердження документа державного планування приймає Визирська сільська рада.

Ознайомитись з проектом містобудівної документації, пояснювальною запискою та звітом про стратегічну екологічну оцінку детального плану території можна у приміщенні Визирської сільської ради, в період строку для подання пропозицій у робочі дні з 8:00 до 17:00 години та на сторінці в мережі Інтернет за посиланням: https://vyzyrska-gromada.gov.ua/news/1702543182/ .

Зауваження та пропозиції до документу державного планування надаються у письмовому вигляді до Визирської сільської ради особисто або поштою за адресою: 67543, Одеська обл., Одеський р-н, с. Визирка, вул. Олексія Ставніцера, буд. 56; та на електрону адресу Визирської сільської ради: vizirkarada@ukr.netvyzyrka_sr@odessa.gov.ua.     

Особа відповідальна за забезпечення  організації розгляду пропозицій -  начальник відділу містобудування та архітектури Визирської сільської ради – головний архітектор населених пунктів громади Володимир ВОЛКОВ.

Строк подання пропозицій та проведення процедури громадського обговорення проекту містобудівної документації становить 30 календарних днів з дня оприлюднення проекту містобудівної документації і триває з «08» квітня 2024 р. по «12» травня 2024 р. включно.

Зауваження та пропозиції, надані поза межами визначеного строку, не приймаються та не розглядаються.

Громадські слухання щодо розгляду проекту містобудівної документації та презентація відбудуться 23 квітня 2024року о 10.00 годині у приміщенні будинку  культури за адресою: с. Визирка , вул. Олексія Ставніцера 57.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь