#вакцинація #аутизм

Дата: 05.04.2024 11:01

💙 У Всесвітній день поширення інформації про аутизм важливо нагадати, що науковці не знаходять підтвердження зв'язку будь-якої вакцинації з виникненням аутизму. Крім того, наразі відомо, що розлади аутистичного спектру є вродженими, тож “захворіти” на них неможливо. Але відлуння хибних тверджень британського лікаря Ендрю Уейкфілда, викладених ним у статті 1998 року, і досі вводить багатьох батьків в оману. До того ж, симптоми РАС частіше за все вперше розпізнаються приблизно в віці введення вакцини КПК, що також може наштовхнути батьків на хибні висновки.

🔺 Звертаємо вашу увагу на цілу когорту досліджень, представлених більш ніж 160 науковими статтями, які спростовують викладені Уейкфілдом тези: https://www.skepticalraptor.com/.../autism-and-vaccines.../ І радимо користуватися лише перевіреними джерелами в питаннях охорони здоров'я і вакцинації зокрема. Тож заходьте на Національний портал з імунізації🧐