Визирська сільська рада пропонує мешканцям Визирської сільської територіальної громади долучитися до подання пропозицій з питання перейменування села Зоря Труда

Дата: 26.04.2024 15:30

Громадське обговорення відбувається згідно Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України», та на виконання колективного звернення жителів села Зоря Труда (94 підписи) щодо перейменування населеного пункту – села Зоря Труда в село Зоря,зареєстрованого у Визирській сільській раді за вхід. №КО-356 від 19.04.2024 року, враховуючи рішення Визирської сільської ради від 25.04.2024 року №1396/LIІІ-VIII «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування населеного пункту – села Зоря Труда Визирської сільської територіальної громади», розпорядження Визирського сільського голови від 26.04.2024 року №57/2024-ОД «Про організацію проведення громадського обговорення щодо перейменування населеного пункту – села Зоря Труда Визирської сільської територіальної громади»

У своєму колективному зверненні мешканці села Зоря Труда порушують клопотання щодо перейменування населеного пункту – села Зоря Труда на село Зоря.

Інші пропозиції щодо нової назви перейменування села Зоря Труда, крім поданої їїмешканцями, подаються у період з 26 квітня по 01 травня 2024 року включно:

1. У письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по-батькові, дати народження та адреси місця реєстрації особи, яка їх подає та обгрунтуванням нової назви населеного пункту:

2. На електронну пошту:

vizirkarada@ukr.netpershotravneve.starost.okrug@ukr.net

- на поштову адресу Визирської сільської ради: вул. Ставніцера Олексія, 56, с.Визирка, Одеськийрайон, Одеська область;

та Першотравневого старостинського округу: вул.Миру,4 с.Першотравневе, Одеський район, Одеська область.

3. Шляхом заповнення гугл-форми за посиланням:

Пропозиції, подані мешканцями села Зоря Труда, будуть прийняті до уваги першочергово.

Анонімні повідомлення та пропозиції, а також пропозиції, висловлені в будь-який інший спосіб, в тому числі в соціальних мережах,  до розгляду не приймаються!