10 РОКІВ ОКУПАЦІЇ КРИМУ. СПРОТИВ ТРИВАЄ!

Дата: 30.04.2024 14:21

Стартувала інформаційна кампанія «СПРОТИВ ТРИВАЄ» до 10-річчя спротиву окупації Криму. Указом Президента України №58/2020 «Про День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя» 26 лютого в Україні встановлено День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

26 лютого 2014 року – початок окупації Криму. Під стінами кримського парламенту відбувся масштабний мітинг на підтримку територіальної цілісності України. На заклик Меджлісу кримськотатарського народу до заходу долучилися тисячі активістів і небайдужих громадян. Дії російських та окремих кримських депутатів, їхня співпраця з незаконними парамілітарними формуваннями свідчили про підготовку до захоплення півострова Росією.

Мета: згадати та вшанувати мужність тисяч жителів Кримського півострова, які 26 лютого 2014 року вийшли у Сімферополі на мітинг задля підтримки територіальної цілісності України.

Завдяки кампанії, що проводиться спільно з Представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим, протягом року громадяни зможуть дізнатися більше про історію та культуру Криму, а також про всіх, хто чинив і продовжує чинити опір окупантам на півострові.

Ознайомитись з інформаційними матеріалами на цю тему можна за посиланням.

Крим | Спротив Триває

БОРОТЬБА ТРИВАЄ!