У Визирській громаді відзначили День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (фото)

Дата: 08.05.2024 12:39

Фото без опису   Друга світова війна стала найбільшим збройним конфліктом ХХ сторіччя. Через «ідеї» одного диктатора та його бажання панувати у цілому світі загинули десятки мільйонів людей. 6 років і мільярди зламаних доль. Минуло 79 років, майже не залишилося свідків тих страшних подій. Але пам’ять живе доти, доки ми пам’ятаємо…

До 79-ї річниці закінчення Другої світової війни на території Визирської громади відбулися покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків, братських могил. Громада вшанувала воїнів, які загинули у роки Другої світової. Традиційно, бібліотеки підготували тематичні бібліотечні виставки.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Історія циклічна. Немов по спіралі повторюються крок за кроком ті життєві перипетії. Здавалося б, що усвідомити наслідки війни, неймовірне горе та біль від втрати людство змогло ще у 40-х роках минулого століття. Але ні. Сьогодні російська федерація повторює рівно те саме, що колись робила нацистська Німеччина. Країна-агресор підло вбиває, нищить та спалює українську культуру, наш генофонд. Гинуть кращі доньки та сини нації. У той день, коли весь цивілізований світ відзначає День перемоги над нацизмом, росія влаштовує масовану ракетну атаку. Але українців не просто зламати. Ми та нація, яка ніколи не стає на коліна. Ми та нація, яка корінням відчуває, що забути ніколи не можна. Вистоїмо! Переможемо! Слава Україні!