Випускні вечори 2024 у Визирській громаді: як це було

Дата: 17.06.2024 13:28

Випускні вечори в закладах освіти Визирської громади завжди  особливі та хвилюючі як для учнів, так і для їхніх батьків. Цього року заходи пройшли з особливою теплотою та святковим настроєм. Голова Визирської сільської ради Валерій Стоілакі та начальниця відділу освіти, молоді та спорту Валентина Харламбова відвідали випускні вечори, щоб привітати випускників та випускниць і висловити їм свої найкращі побажання.

Фото без опису

Валерій Стоілакі звернувся до учнів з теплими словами, підкресливши важливість здобутої освіти та роль кожного випускника в майбутньому розвитку громади. Він наголосив, що кожен з них має безмежний потенціал і здатність досягти великих успіхів.

Під час церемонії нагородили відмінників навчання, які отримали заслужені премії за свої досягнення. Також випускникам вручили похвальні дипломи та грамоти за участь в олімпіадах та інших навчальних змаганнях. Валентина Харламбова відзначила високий рівень підготовки випускників і висловила впевненість у їхньому світлому майбутньому.

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуВипускні свята стали яскравим підсумком багаторічної праці учнів, їхніх вчителів та батьків. Попереду у наших випускників нові горизонти, нові можливості та нові досягнення. Ми щиро бажаємо їм успіхів у всіх починаннях та нехай їхні мрії обов’язково здійсняться!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису