Вітаємо зі святом Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України!

Дата: 07.07.2024 12:51

Фото без опису

Шановні військовослужбовці та ветерани Військово-Морських Сил Збройних Сил України!

Сердечно вітаємо вас з вашим професійним святом – Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України! Це свято мужніх і сильних духом людей, які присвятили своє життя службі на морі, захисту водних рубежів нашої держави.

Зараз, у цей тяжкий для України час, ви стоїте на захисті нашої держави, демонструючи відданість, професіоналізм та патріотизм, які є взірцем для всіх нас. Ви не лише охороняєте морські кордони України, але й демонструєте високий рівень майстерності у миротворчих місіях, міжнародних навчаннях та операціях.

Нехай завжди буде мирне небо над вашими головами, а море буде спокійним. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добробуту та нових професійних досягнень!

З повагою,
Визирська сільська рада