УВАГА! Внутрішньо переміщені особи можуть отримати тимчасове безкоштовне житло в селищі Соборн
Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб (ВПО) залишається одним із найактуальніших на сьогодні. У зв’язку з триваючою військовою агресією російської федерації кількість ВПО зростає, і багато з них потребують тимчасового помешкання.
Завдяки ініціативі Одеської обласної державної (військової) адміністрації та за підтримки міжнародних партнерів планується створення житла для ВПО у п’ятиповерховому 70-квартирному будинку, розташованому за адресою: Одеська область, Болградський район, селище Соборне (колишнє Березине), вул. Центральна, 89.
Наразі цей будинок розглядається як потенційний об’єкт для облаштування тимчасового житла після капітального ремонту. Уже 25 сімей виявили бажання там проживати, однак для остаточного залучення міжнародного фінансування необхідно підтвердити готовність заселення усіх 70 квартир.
📣 Закликаємо внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають у нашій громаді та потребують житла, долучитися до цієї ініціативи!
Це можливість отримати безкоштовне тимчасове житло після завершення ремонтних робіт.
✅ Якщо ви зацікавлені — зверніться до органу місцевого самоврядування за місцем проживання або до Ради з питань ВПО у вашій територіальній громаді.
Інформацію буде передано до Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОДА.
🕓 Термін подачі інформації — до 20 червня 2025 року.
Разом ми зможемо створити гідні умови життя для кожної людини, що втратила дім через війну.

