Про відновлення автобусного сполучення між населеними пунктами Визирської громади

Дата: 27.05.2020 20:18

Рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Визирської сільської ради від 27.05.2020 року на території громади продовжено дію карантину (в умовах адаптивного карантину) з 22 травня по 22 червня поточного року.

Відновлено автобусне сполучення між населеними пунктами Визирської громади з додержанням умов перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб з дотриманням усіх протиепідемічних заходів:

-    з 26 травня відновив рух маршрут №35 с.Любопіль – с.Дмитрівка – смт Доброслав згідно графіку: з 6:00 ранку - понеділок, середа, п’ятниця;
-    27 травня відновить рух маршрут  №5 м.Южний – с.Порт через с.Визирка, відправлення з м.Южне о 06:15, 13:00 та 17:20, у зворотному напрямку о 07:00, 13:50 та 18:00, щодня;
-    30 травня відновить рух маршрут №17 с.Любопіль – с.Ранжеве – ТЦ «Таврія-В» (вул. Паустовського) згідно графіку: з 6:00 ранку - вівторок, субота та неділя;
-    маршрути №6 м.Южне – смт Доброслав, №7 м.Южне – с.Любопіль та №998 с.Визирка – АВ Привоз (м.Одеса) відновлять рух у перших числах червня.