Одеська область, Лиманський район

Визирська громада - лідер в Одеській області за I квартал 2020 року

Дата: 30.06.2020 10:50

Визирська громада стала лідером за результатами оцінки діяльності об'єднаних громад Одещини за I квартал 2020 року. Про це свідчать дані Департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації.

По багатьох напрямках громада впевнено займає передові позиції. Наприклад, по соціальному захисту та освіті.

Окремої уваги заслуговують фінансові та економічні дані. Позитивні результати, доходи загального фонду та розвиток населених пунктів дають чітку оцінку діяльності органу місцевого самоврядування.

Варто зазначити, що левову частку надходжень до бюджету складають податки від підприємств порто-промислової зони, котрі зареєстровані на території громади.