Мобільна група Визирської сільської ради провела чергову інспекцію

Дата: 03.07.2020 16:00

Фото без описуРобоча мобільна група Визирської сільської ради провела чергову інспекцію по магазинам на території громади. Цього тижня представники мобільної групи відвідали найменші населені пункти ОТГ та перевірили, як там дотримуються правил карантину. Так, у всіх закладах торгівлі продавці мали необхідні засоби індивідуального захисту (маски, рукавички та антисептики). Окрім того, підприємці попіклувалися й про відвідувачів, поставивши на видному місці антисептичні засоби для обробки рук та одноразові рукавички. Деякі магазини ще й надають маски у разі необхідності.

Фото без описуПри вході на видному місці у всіх магазинах розміщено інформацію про масковий режим та кількість відвідувачів, які одночасно можуть перебувати у приміщенні.

Фото без описуФото без описуНагадаємо, що минулого тижня робоча мобільна група здійснила перевірку 21 точки продажу продовольчих та непродовольчих товарів.