Одеська область, Лиманський район

На території Визирської громади ліквідовують амброзію

Дата: 10.07.2020 15:56

Літо – час відпочинку та насолоди мальовничими природніми пейзажами. Місцевість Визирської громади багата на неймовірні краєвиди. Але є одна підступна деталь, котра може зруйнувати все – амброзія. Найбільше від рослини страждають люди з алергією.

У громаді діє Програма охорони природного навколишнього середовища Визирської сільської ради на 2020-2022 роки, в рамках якої проводяться заходи по локалізації та ліквідації вогнищ амброзії полинолистої. Так, днями, на території Першотравневого старостинського округу співробітники благоустрою оперативно ліквідували декілька осередків алергену.

Зазначимо, що подібні заходи з ліквідації амброзії проходять на території Визирської сільської об’єднаної територіальної громади регулярно. Це не лише скошування рослини, а й обробка агрохімікатами.