Чужих дітей не буває. Визирська сільрада допомагає багатодітним сім’ям

Дата: 29.07.2020 15:58

Визирська сільська рада щомісяця допомагає багатодітним сім’ям, котрі знаходяться у складних життєвих обставинах. Наприклад, підшефні фахівців із соціальної роботи Визирської сільради – родина Нікітіних з Любопільського старостинського округу, в якій виховується 6 дітей. З них троє – повернуто з інтернатного закладу. Окрім того, продуктову допомогу їм надає благодійний фонд ім. О.Ставніцера.

Зазначимо, що всього у Визирській громаді 66 родини, котрі мають статус багатодітних, зареєстровані та проживають на території ОТГ. Всі вони  знаходяться під опікою фахівців із соціальної роботи Визирської сільської ради. Окрім того, в громаді є 12 сімей, в яких під опікою знаходиться 13 дітей.