У Визирці відбулося засідання виконкому

Дата: 11.08.2020 16:38

У Визирці відбулося засідання виконавчого комітету Визирської сільської ради. На порядку денному – 10 питань. Перше питання стосувалося підготовки закладів освіти громади до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період в умовах адаптивного карантину.

Фото без описуФото без описуДалі члени виконкому погодили графік роботи новоствореної структури – Мистецької школи. Окрім того, було розглянуто й питання про виділення матеріальної допомоги мешканцям Визирської ОТГ. Зазначимо, що частина питань – земельного характеру. Стосувалися вони присвоєння адрес земельним ділянкам, житловим та садовим будинкам, що розташовані на території Визирської сільської ради.