До уваги мешканців Першотравневого старостинського округу!

Дата: 19.11.2020 15:50

Для зручності оплати адміністративного збору у  відділі з питань забезпечення діяльності ЦНАП Визирської сільської ради (а саме - у селі Першотравневе) відтепер є платіжний термінал. Завдяки ньому відвідувачі ЦНАПу можуть проводити платежі з допомогою пластикових банківських карток миттєво. Наразі, не виходячи з Центру, можна сплатити:

- адміністративний збір з нерухомості;

- адміністративний збір з юбридичних та фізичних осіб;

- державне мито;

- за надання інформації;

- земельний податок з фізичних осіб;

- оренда землі з фізичних осіб;

- оренда приміщення;

- реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання;

- скорочені строки.

Встановленню таких терміналів передувало підписання договору еквайрингу (еквайринг — це здійснення банком технологічного, інформаційного і розрахункового обслуговування організацій за операціями оплати товарів і послуг, проведеними за допомоги платіжних карток на обладнанні, наданому банком) з АТ «Ощадбанк». Безперечно, такі новації допоможуть комфортніше замовити платну адміністративну послугу та заощадити час відвідувачів.