У Визирській сільраді відбулося засідання бюджетної комісії

Дата: 17.12.2020 09:10

У Визирській сільській раді  16 грудня відбулося засідання  спільних комісій з питань фінансів, бюджету, планування соціально- економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, голова якої Олег Сологуб, та з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, голова комісії – Віталій Котвицький.

Фото без описуНа засіданні розглядався проект бюджету Визирської сільської територіальної громади на 2021 рік. Начальник фінансового відділу Наталія Сивак ознайомила комісії із особливостями формування проекту бюджету громади на наступний рік, основними показниками бюджету за доходами та видатками та пріоритетами розвитку громади.

Члени комісій підтримали схвалений виконавчим комітетом проект бюджету громади на 2021 рік з внесеними змінами.
У роботі комісії також взяли участь сільський голова Валерій Стоілакі, перший заступник сільського голови Олександр Токменінов та секретар сільської ради Іван Ососкало.