Рішення від 23.12.2020 р. №99/ІІІ-VІІІ "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів села Кордон, села Мар’янівка, села Пшонянове Кордонської сільської ради Лиманського району Одеської області"

Дата: 31.12.2020 11:32

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

ЛИМАНСЬКИЙ  РАЙОН

ВИЗИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

23.12.2020 р.                                  с. Визирка                               №99/ІІІ-VІІІ

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

З НОРМАТИВНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ

ЗЕМЕЛЬ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ СЕЛА КОРДОН, СЕЛА МАР’ЯНІВКА,

СЕЛА ПШОНЯНОВЕ КОРДОНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів села Кордон, села Мар’янівка, села Пшонянове Кордонської сільської ради Лиманського району Одеської області, розроблену ТОВ «Земагросервіс», враховуючи позитивний висновок державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, враховуючи ст. 12 ЗК України, ст. 271 Податкового кодексу України, ст. 18, 23 ЗУ «Про оцінку землі», ч.1, ст.59, 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Визирська сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів села Кордон, села Мар’янівка, села Пшонянове Кордонської сільської ради Лиманського району Одеської області (додається).

2.Ввести в дію результати нормативної грошової оцінки земель населених пунктів села Кордон, села Мар’янівка, села Пшонянове Кордонської сільської ради Лиманського району Одеської області, що затверджені пунктом 1 цього рішення з 1 січня 2021 року.

3.Визнати таким, що втратило чинність, з дня введення в дію нормативної грошової оцінки, в порядку визначеному законодавством, рішення Кордонської сільської ради від 27.06.2013 №200-VI «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів на території Кордонської сільської ради с. Кордон, с. Мар’янівка, с. Пшонянове».

4. З дня введення в дію цього рішення рекомендувати власникам земельних ділянок, користувачам та орендарям земельних ділянок, села Кордон, села Мар’янівка, села Пшонянове Лиманського району Одеської області відповідно до положень ст. 286.2 Податкового кодексу України та ст. ст. 5, 13 Закону України «Про оцінку земель»:

- замовити через та отримати витяги з технічної документації  про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, затверджену цим рішенням;

- надати копії цих витягів до територіальних органів Державної фіскальної служби України, та до Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області для прорахунку земельного податку та укладення додаткових угод до договорів оренди землі в частині орендної плати за земельні ділянки.

5. Оприлюднити рішення на офіційному сайті Визирської сільської ради https://vyzyrska-gromada.gov.ua до 31.12.2020 року

6. Контроль за  виконанням даного рішення покласти на постійну  комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова Котвицький В.Б.).

Сільський голова                                     Валерій СТОІЛАКІ