Департамент агропромислового розвитку ОДА повідомляє

Дата: 04.06.2021 13:00

7 червня на майданчику youtube ТПП України відбудеться інформаційний захід з нагоди відзначення Всесвітнього дня безпечності харчових продуктів, який започатковано відповідно до резолюції A/RES/73/250 Генеральної асамблеї ООН від 20 грудня 2018 року у відповідь на появу нових викликів, пов‘язаних з поширенням шкідливих організмів та небезпечних хімічних речовин, на який запрошуються керівники підприємств аграрного сектору та з виробництва харчових продуктів, профільна експертна громадськість. Захід покликаний привернути увагу влади та суспільства до проблеми безпеки продуктів харчування.

Дата проведення: 7 червня (понеділок), Час проведення: з 10.00 до 12.30, Місце проведення: в дистанційному режимі на майданчику youtube ТПП України за посиланням: https://youtube.com/c/UcciOrgUa