Анонс щодо запуску програми консультацій з питань пільгового фінансування «Гранти для бізнесу від USF»

Дата: 09.07.2021 16:15

З радістю анонсуємо запуск програми консультацій з питань пільгового фінансування «Гранти для бізнесу від USF» з 9 липня 2021.
В рамках проєкту у підприємців є можливість отримати індивідуальну консультацію (тривалістю до 30 хв.) для вирішення запитів, що стосуються процесу підготовки та подачі документів на грантове фінансування від Українського фонду стартапів (Ukrainian Startup Fund/USF).
Програма консультацій орієнтована на українські компанії, які є технологічними; з перспективними та інноваційними ідеями; комерційно орієнтовними; знаходяться на ранній стадії розвитку:
•    pre-seed – фаза, при якій відсутній MVP (мінімально життєздатний продукт), а діяльність спрямована на його розробку з метою подальшого виведення на споживчий ринок);
•    seed – фаза, при якій MVP (мінімально життєздатний продукт) вже вийшов на ринок або готовий до виходу.
Вартість участі: безкоштовно завдяки спільному фінансуванню урядом Федеративної Республіки Німеччина і Європейським Союзом та підтримці GIZ.
У вкладенні анонс проєкту та банер.

Гарного дня!

Якщо у Вас виникатимуть додаткові питання, будь ласка, звертайтеся за тел.: +380977746347 або надішліть листа на e-mail: iryna.shvydko@bc-club.org.ua.

З повагою,

Ірина Швидко
Координаторка проєктів
ГО "Клуб Ділових Людей Україна"