Дата: 01.12.2021 15:16

Визирська сільська  рада нагадує, що збігає податковий період 2021 року. Платників податків, просимо звернути увагу на своєчасність сплати податків та перевірити наявність боргів, з метою їх погашення до кінця поточного року.

Наявність боргів, можливо перевірити в Визирській сільській раді (вул.О.Ставніцера,  56 ) або у відділені  Доброславської ДПС.

Також, нагадуємо, що кожний платник податків має можливість користуватися Електронним кабінетом платника податків, який знаходиться за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/. Такий електронний сервіс дозволяє платнику податків, крім подання звітності, самостійно переглядати свій особовий рахунок (нараховано, сплачено, переплата, податковий борг, штрафні (фінансові) санкції, пеня), а також здійснювати сплату податків за допомогою банківських систем типу Інтернет-банкінг.