Дата: 07.02.2022 17:00

У зв’язку із загостренням ситуації щодо захворювання серед працівників апарату коронавірусом COVID-19, Визирська сільська рада запроваджує віддалений режим роботи.

З 07 по 11 лютого посадові особи та службовці апарату та виконавчих органів сільради будуть працювати дистанційно з дотриманням встановленого в адмінбудівлі часу роботи: з 8 до 17 години з понеділка по п’ятницю.

Відповідно до розпорядження сільського голови, на період дистанційної роботи в сільській раді буде призупинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом Визирської сільської ради.

Старостинські округи громади працюють у звичному режимі.

Всі запити приймаються  електронні листи на адресу vizirkarada@ukr.net