Визирська громада

Одеська область, Одеський район

Компенсація ЄСВ за новостворені робочі місця від служби зайнятості

Дата: 09.02.2022 15:04
Кількість переглядів: 304

Що таке єдиний соціальний внесок? Хто має право на компенсацію? Які умови отримання компенсації? Давайте розберемо детальніше.

Отже, єдиний соціальний внесок (ЄСВ) — обов’язковий платіж роботодавця за найманого працівника до системи загальнообов’язкового державного соціального страхування. Компенсація – відшкодування роботодавцю фактичних витрат нарахованого ЄСВ, сплаченого за працевлаштовану особу за направленням служби зайнятості на нове робоче місце.

Хто має право на отримання компенсації зі сплати ЄСВ:

– роботодавці, які створюють нові робочі місця та працевлаштовують, на них осіб соціально незахищених категорій (діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; особи, звільнені після відбуття покарання, або примусового лікування; молодь, яка закінчила або припинила навчання у навчальних закладах, звільнилася із строкової військової служби, і яка вперше приймається на роботу; особи передпенсійного віку, інваліди, які не досягли пенсійного віку; один з батьків має на утриманні дитину (дітей) віком до шести років; утримує без одного з подружжя до 14 років або дитину з інвалідністю; учасники бойових дій; особи, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям) за направленням служби зайнятості.

– суб’єкти малого підприємництва, які працевлаштовують безробітних, направлених службою зайнятості, на нові робочі місця створені у пріоритетних видах економічної діяльності (сільськогосподарська галузь, будівництво, переробна промисловість, лісопильне та стругальне виробництво, виробництво одягу, меблів, торгівля, транспорт, охорона здоров’я тощо).

Компенсація виплачується протягом 12 місяців з дня працевлаштування!

Умови отримання компенсації:

– підприємство не повинно бути банкрутом;

– підприємство не повинно бути створено у наслідок ліквідації, реорганізації;

– підприємство не повинно мати заборгованість по сплаті єдиного соціального внеску;

– створення нового робочого місця;

– працевлаштування має відбуватись за сприяння служби зайнятості.

Після працевлаштування особи, з виконанням всіх вищевказаних вимог, роботодавець протягом 2 місяців має право звернутись до центру зайнятості з заявою про компенсацію. А також надає довідку встановленого зразка згідно з Порядком від 15.03.2013 року №347 (зі змінами).

Повну інформацію можна отримати у Лиманській районній філії Одеського обласного центру зайнятості, за адресою: Одеська обл., Лиманський р-н., смт.Доброслав, пр-т. 40-річчя Визволення, 4-А, телефон для довідок (04855) 9-19-79.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь