ЯК ОТРИМАТИ КОШТИ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ?

Дата: 15.03.2022 09:31

«Люди, які в умовах війни змінили своє постійне місце проживання, обирають зручний спосіб отримання виплат (стосується також пенсійних виплат), зокрема: переказом через Ощабанк без відкриття рахунку; переведення коштів з одного поштового відділення до іншого за новим місцем проживання. Якщо людина вибрала отримання через Ощадбанк, то повідомляє про це УСЗН телефоном або особисто. Для цього надає таку інформацію: ПІБ, ідентифікаційний код, попереднє місце отримання допомог (пільг, субсидій) та тимчасове місце перебування. Якщо виплати здійснює уповноважений банк, кошти зараховуються на відкриті раніше рахунки в уповноважених банках. У разі неможливості уповноваженим банком виконувати свої функції, кошти будуть перераховуватись через Ощадбанк без відкриття рахунку» - повідомила на селекторній нараді, яку провів з головами районних військових адміністрацій та керівниками громад начальник Одеської ОВА Максим Марченко, директор Департаменту Тетяна Демент’єва.