Інформаційна кампанія «Україна працює!»

Дата: 02.06.2022 09:20

З метою формування позитивного іміджу Держпраці з акцентом на консультаційну функцію та забезпечення належного виконання завдань, визначених Положенням про Державну службу України з питань праці, а також промотування нового порталу Держпраці для підтримки роботодавців і працівників в умовах воєнного стану (pratsia.in.ua), починаючи з 30 травня 2022 року розпочалось проведення інформаційної кампанії «Україна працює!».

В межах проекту всім роботодавцям і працівникам, що мають потребу і виявили бажання, фахівцями Держпраці в межах компетенції надається необхідна фахова консультаційна допомога з широкого спектру питань, зокрема, трудових відносин, безпеки праці, надання адміністративних послуг тощо. Зазначена робота отримала позитивну оцінку та показала потребу зі сторони роботодавців та працівників у такій підтримці.

Наразі, Держпраці розширена сфера реалізації цього проекту з метою підтримки бізнесу та попередження порушення прав працівників під час дії воєнного стану шляхом охоплення всіх категорій суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території України та мають потребу в отриманні відповідної
консультативної допомоги.