Привітання начальника Одеської РВА Юрія Крука з Днем українських миротворців

Дата: 15.07.2022 10:08

Фото без описуСьогодні, 15 липня, в Україні відзначають день миротворця.
Мета цього свята – нагадати про мужність, вірність присязі, подвиг і неухильне виконання службових обов’язків миротворцями.
Збройні сили України вже понад 20 років беруть участь у міжнародних місіях щодо врегулювання конфліктів, високо професійно, компетентно і надійно врегульовують збройні протистояння в гарячих точках планети.І сьогодні така гаряча точка – уся наша країна, народ якої потерпає від підступної, жорстокої агресії російської федерації. І ви пліч-о-пліч з бойовими товаришами бороните нашу Батьківщину від ворога.Вітаю вас з професійним святом та бажаю щастя, втілення всіх мрій, скорішої перемоги, та нехай буде мирним небо над Україною.

Начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук