З Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2022 08:05

31 рік тому було прийнято державний Акт, який закріпив волю українського народу та його прагнення до незалежності і самостійності.
День Незалежності України уособлює боротьбу багатьох поколінь українців за власну землю і за можливість самостійно вирішувати свою долю.
Нашому поколінню теж випало тяжке випробування та одночасно велика честь захистити та відстояти наше право жити в суверенній, цілісній, незалежній, вільній державі, із великою історією, культурою, мовою, традиціями та правом українського народу на самовизначення.
Зі святом!
Слава Україні!