Перша чверть навчального 2022-2023 року у Мистецькій школі минула успішно

Дата: 31.10.2022 15:32

Фото без описуМистецька школа Визирської сільської ради вітає своїх учнів з перемогою на міжнародному фестивалі - конкурсі мистецтв «Осіння казка – Берлін 2022», який відбувся у жовтні 2022 року в Німеччині (Берлін). Так наші учні посіли наступні призові місця:

1. Назаренко Назарій Віталійович, учень 4-го класу (труба) – І місце. Викладач Скочипець Степан Степанович, концертмейстер Примаченко Євгенія Степанівна.
    2. Назаренко Віктор Романович, учень 4-го класу (саксофон) – ІІ місце. Викладач Скочипець Степан Степанович, концертмейстер Примаченко Євгенія Степанівна.
    3. Ансамбль «Назари» (Назаренко Роман Вікторович, Назаренко Кароліна Романівна, Назаренко Діана Віталіївна, Назаренко Віктор Романович, Назаренко Назарій Віталійович) - І місце. Викладач Скочипець Степан Степанович.
    4. Семко Олександр Олександрович, учень 6-го класу (баритон) – ІІ місце. Викладач Скочипець Степан Степанович, концертмейстер Примаченко Євгенія Степанівна.
    5. Помінчук Артем Леонідович, учень 5-го класу (саксофон) – ІІ місце. Викладач Скочипець Степан Степанович, концертмейстер Примаченко Євгенія Степанівна.
    6. Артеменко Софія Віталіївна, учениця 7-го класу (фортепіано) – І місце. Викладач Іотко Вікторія Вячеславівна.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Бажаємо нашим учням  впевнено навчатись і надалі з такими високими досягненнями!