Під керівництвом сільського голови Валерія Стоілакі відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 16.12.2022 13:39

Зважаючи на повітряну тривогу, сьогодні засідання виконавчого комітету Визирської сільської ради відбулося в укритті. На початку засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих за Україну.

Членами виконкому було заслухано звіт про виконання плану роботи виконавчого комітету за 2022 рік та про роботу адміністративної комісії при виконкомі Визирської сільської ради за 2022 рік. Затверджено план роботи виконавчого комітету на 2023 рік. Схвалено проєкт рішення про бюджет та проєкт плану соціально-економічного розвиткуВизирської сільської ради на 2023 рік.

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуРозглянуто ряд соціальних питань, серед яких встановлення статусу дітям сиротам, статус дитини, позбавленої батьківського піклування, влаштування малолітніх дітей до дитячого державного закладу на повне державне забезпечення, а також  надання матеріальної допомоги  при народженні дитини, щоквартальна допомога громадянам віком 90 років і більше, на лікування військослужбовців, на поховання та надання одноразової грошової допомоги  родині загиблого військовослужбовця Гавриліна Іллі.

Фото без опису Фото без описуФото без опису