Привітання сільського голови Валерія Стоілакі з Днем енергетика

Дата: 22.12.2022 11:00

Шановні енергетики!

Ваше професійне свято 22 грудня нинішнього року вам доводиться зустрічати у надскладних обставинах.
Систематичний ракетний обстріл російським агре­сором громадянської інф­раструктури, а особливо об'єктів енергетики, нанес­ло значну шкоду усій енер­госистемі України. Негативні наслідки цього терору відчу­ли на собі усі міста та села, від цього потерпаємо ми усі.
Однак, попри все це, країна живе і світло, хоч і з перебоями, подаєть­ся в наші домівки, лікарні, школи, дитячі садки, магази­ни, різні установи та вироб­ництва. Стає це можливим саме завдяки вашому висо­кому професіоналізму і, без перебільшення, справжньо­му трудовому героїзму.
Уся Визирська громада дякує вам за вашу працю і бажає міцного здоров’я, витримки й щастя вашим сім’ям!
Ми вистоїмо і переможемо!

З повагою, Визирський сільський голова Валерій Стоілакі