Південне міжрегіональне управління Держпраці консультує підприємства, які реалізують нехарчову продукцію

Дата: 09.02.2023 10:44

ПМУ Держпраці наголошує на тому, що вимоги законодавства України про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції, у тому числі, вимоги технічних регламентів залишаються чинними на даний час і є обов'язковими для мінімізації загроз суспільним інтересам від споживання (користування) нехарчової продукції, віднесеної до сфери відповідальності Держпраці.

Посадові особи ПМУ Держпраці постійно консультують підприємства, які реалізують нехарчову продукцію.

Консультаційна підтримка з питань проведення державного ринкового нагляду, відповідності вимогам технічних регламентів нехарчової продукції, реагування на звернення громадян проводяться за адресою : м. Одеса, проспект Шевченка, 2, кабінет 52.

Щоб отримати відповіді з питань державного ринкового нагляду, залишити звернення, можна скористатися сервісом «інтерактивний інспектор», який функціонує на офіційному сайті ПМУ Держпраці.