День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2023 08:15

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Згідно зі статистикою, в Афганістані загинули 4 тисячі українців. 72 українських воїни зникли безвісти. Майже 3 тисячі матерів втратили своїх синів, півтисячі жінок стали вдовими, 711 дітей – сиротами. Більше 8 тисяч українців отримали поранення, 6 тисяч залишилися інвалідами.

Крім афганців, цього дня вшановують і інших військових, які брали участь у різних війнах в часи СРСР та незалежної України.

На території Визирської громади проживає 20 учасників бойових дій на території інших держав. До пам’ятної дати, відповідно до  програми «Милосердя в дії», кожному виділено одноразову грошову допомогу. Також в закладах культури громади організовано тематичні виставки.