Громада пам‘ятає своїх Героїв

Дата: 26.02.2023 08:00

26 лютого минає перша річниця від того трагічного дня, як Визирська громада втратила свого Героя - КОСТЕНКА АРТЕМА ВОЛОДИМИРОВИЧА.

Народився Артем 19 лютого 1995 року. Мріяв здобути професію, створити сім'ю, ростити дітей. Захоплювався футболом та грав за команди Любополю та інших населених пунктів.

Вважав своїм священним обов'язком захист Батьківщини та вступив до Харківського Національного університету повітряних сил ім.І.Кожедуба. Вчився вже на 4-му курсі, мав звання лейтинанта. Був учасником бойових дій в АТО, нагороджений президентом України відзнакою учасника АТО та медаллю «За мужність» 3-го ступеня.

Сумна звістка надійшла на третій день з початку повномасштабного вторгнення. Під час артобстрілу Харкова російським агресором ракета влучила у підрозділ, де знаходився Артем. Разом з ним загинули ще кілька курсантів.

Висловлюємо щирі співчуття родині Артема. Уся Визирська громада низько схиляє голови перед Захисником.

Вічна пам‘ять і слава Герою!