У Визирській громаді відбулася низка заходів до Міжнародного жіночого дня (фоторепортаж)

Дата: 11.03.2023 11:11

Міжнародний жіночий день - це не свято краси та жіночності. Це день боротьби за рівні права жінок, їхню роль у суспільстві, їхні можливості. Сьогодні жінка - це не лише берегиня роду, матір, вправна господиня. Вона стоїть пліч-о-пліч з чоловіками на фронті, тримаючи у руках зброю, тягне на собі поранених захисників, рятуючи життя. Вона навчає, виховує. Вона може бути бізнесвумен та закуповувати бронежилети з касками, знаходити автівки для фронту та їхати у гарячі точки, доставляючи гуманітарку. Вона є надійним тилом вдома.

Саме цим якостям, які притаманні українській жінці, й були присвячені заходи на території Визирської громади, які тривали з 3 по 10 березня.

Зазначимо, шо під час заходів було організовано благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ. У селі Зоря Труда, наприклад, кошти вирішили направити на лікування Героя з Першотравневого. У Дмитрівці, на зібрані кошти, придбають необхідні матеріали для виготовлення окопних свічок.

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФотозона " Думи незламної жінки" чекає...Фото без опису

Лотерея "Файна господиня", придбай квиток, вигравай приз та ще й допомагай ЗСУ.Фото без описуФото без опису