Визирська громада пам’ятає своїх Героїв

Дата: 18.03.2023 09:00

18 березня минає перша річниця від трагічного дня, як Визирська громада втратила свого Героя - САЛУКА АНДРІЯ  ВІТАЛІЙОВИЧА.

Народився Андрій 4 грудня 1998 року в селі Міщанка. Хлопець рано залишився без матері, проживав  разом зі своїм батьком та старшим братом.  Неповну загальну середню освіту Андрій здобув у Першотравневому НВК, потім  продовжив навчання в Березівському вищому професійному училищі і здобув  професію маляра-штукатура. Після закінчення училища працював за фахом. В училищі характеризувався як чемний, вихований учень, віддавав перевагу здоровому способу життя, активно займався спортом. Строкову службу в Збройних Силах України не проходив.

26 лютого 2019 року Андрій уклав контракт про проходження військової служби в ЗСУ на 3 роки, йому було присвоєне звання «матрос». 26 лютого 2022 року контракт мав закінчитися і мабуть Андрій планував своє майбутнє, але 18 березня 2022 року, в наслідок нанесення ракетного удару по військовій казармі у Миколаєві, було жорстоко обірване життя 23-річного хлопця.

Вся Визирська громада в скорботі схиляє голови перед Захисником.

Вічна пам‘ять і слава Герою!