Пішов з життя ветеран Другої світової війни Березовський Анатолій Володимирович

Дата: 27.03.2023 11:37

Сумна звістка сколихнула громаду… Зупинилося серце Почесного громадянина Визирської територіальної громади БЕРЕЗОВСЬКОГО Анатолія Володимировича.

Анатолій Володимирович пройшов Другу світову війну. Брав участь у війні з Японією, звільняв Порт-Артур, за що був нагороджений численними орденами та медалями: «За мужність», «За победу над Японией», орденом Отечественной войны ІІ степени, медаллю Жукова та іншими. В мирний час проживав в селі Кінне Першотравневого старостинського округу, вів активний спосіб життя, брав участь у військово-патріотичному вихованні підростаючого покоління та не стояв осторонь суспільно-політичної ситуації в громаді та в цілому в Україні.

Анатолій Володимирович прожив довге і складне життя, але ніколи не втрачав оптимізму. Він був справжнім патріотом рідної країни та взірцем мужності та героїзму для нас сьогодні.

Висловлюємо щирі співчуття рідним. Нехай земля буде пухом Анатолію Володимировичу. Вічна йому пам’ять.