ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ В ОДЕСЬКОМУ РАЙОНІ ПЕРЕВЕДЕНО В "СПЛЯЧИЙ РЕЖИМ"

Дата: 07.04.2023 10:04

У зв'язку з поліпшенням погодних умов та стабілізацією ситуації з електропостачанням, більшість Пунктів Незламності, на території Одеського району, переведені у "сплячий" режим.

"Зараз на території району функціонують лише 23 Пункти Незламності, з яких - 21 знаходяться у місті Одеса і 2 - у селищі Авангард. Одночасно з цим 340 перебувають у "сплячому" режимі і у разі термінової потреби, вони всі знову будуть відкриті в громадах Одеського району. Зараз вони переведені у режим готовності, якщо не буде світла більше 24-х годин, тоді вони й відновлять свою роботу", — зазначив начальник відділу з питань цивільного захисту населення, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської РВА Сергій Афанасьєв.

Розташування функціонуючих Пунктів Незламності можна подивитися за посиланням: